• Pierścionek elastyczny z kamieni naturalnych

20.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 11.43
Paczkomaty InPost 11.43
Kurier 14.99
Dostępność Mało

Pierścionek elastyczny z kamieni naturalnych. Metalowe elementy wykonane są ze stali chirurgicznej. Pierścionek wykonany na gumce jubilerskiej.

Obwód pierścionka około: 6 cm

Średnica koralika: 0,3 cm

Kamienie: turmalin różowy, kamień księżycowy, kwarc różowy, granat

Idealny pierścionek dla znaków: Koziorożec, Baran, Waga, Skorpion, Rak, Panna, Lew

Jeśli potrzebujesz inny rozmiar wpisz w uwagach obwód palca a ja dopasuję dla Ciebie długość pierścionka.

Różowy turmalin to kamień miłości, radości i spokoju. Pomocny jest również przy uleczaniu ran emocjonalnych. Turmalin odpowiada za przyjaźń, bogactwo i miłość. Zaliczany jest do kamieni słonecznych w związku z tym przyciąga przyjaźnie i inspiracje i ułatwia porozumienie.

Kamień księżycowy wzmacnia emocjonalnie i otwiera na podświadomość, a także oczyszcza intuicję, dzięki czemu można odbierać jej jasny przekaz. Nazywany jest kamieniem kochanków, ponieważ wzbudza uczucia i potęguje uczucie miłości.

Kwarc różowy nazywany jest kamieniem miłości, pomaga rozwinąć miłość do siebie samego, do ludzi, natury i otaczającego świata.

Granat rozpuszcza zakorzenione wzorce zachowań, pomaga otworzyć się na nowe doświadczenia i przezwyciężyć lęk przed zmianą. Łagodzi rany emocjonalne, daje ukojenie i chroni przed przenikaniem obcych energii. Wzmacnia też instynkt przetrwania w sytuacjach kryzysowych lub skrajnie traumatycznych, wzbudza nadzieję i trzeźwe spojrzenie.