• Naszyjnik z kamieni naturalnych

Brak towaru
75.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 11.43
Paczkomaty InPost 11.43
Kurier 14.99
Dostępność Brak towaru

Naszyjnik z kamieni naturalnych. Metalowe elementy wykonane są ze stali chirurgicznej. Naszyjnik wykonany na lince stalowej.

Długość naszyjnika : 45-50cm

Średnica koralika: 0,3

Kamienie: hematyt, sodalit

Idealny naszyjnik dla znaków: Baran, Skorpion, Panna, Strzelec, Byk

Hematyt  zwany jest  kamieniem wojowników, symbolizuje siłę, odwagę i nieustępliwość. Hematyt reguluje nadciśnienie i przyspieszone tętno. Hematyt ma również wpływ na innego rodzaju dolegliwości: zapobiega skurczom mięśni, chorobom układu moczowego, leczy dolegliwości kręgosłupa i choroby oczu, pomaga w bezsenności. Jest idealnym kamieniem dla osób spod znaku Barana, oraz Skorpiona.

Sodalit przystosowuje umysł do przyjmowania wiedzy. Stymuluje zarówno naszą intuicję, jak i umiejętność racjonalnego myślenia w celu poznania sensu i prawdy o rzeczywistości. Pomaga przezwyciężyć lęk przed nieznanym. Kamień ten jest bardzo przydatny w pracy zespołowej, ponieważ przynosi harmonię, solidarność oraz świadomość wspólnego celu. Wzmacnia zaufanie, zarówno do samego siebie (pomaga uwierzyć we własne siły i ideały), jak i do reszty otoczenia.  Jest idealnym kamieniem dla osób spod znaku Byka, Panny oraz Strzelca.

(numer katalogowy 171 )