• Naszyjnik z kamieni naturalnych

Brak towaru
78.00 -30% 54.60
Do końca promocji pozostało:
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 11.43
Paczkomaty InPost 11.43
Kurier 14.99
Dostępność Brak towaru

Naszyjnik z kamieni naturalnych wykonany ręcznie na gumce jubilerskiej.


Długość naszyjnika : 50 cm


Średnica koralika: 0,3-0,4 cm


Kamienie: piryt, bawole oko, szmaragd nilu, hematyt, jaspis


Idealny naszyjnik dla znaków: Koziorożec, Lew, Skorpion, Baran


Piryt nazywany jest kamieniem niezależności. Jego energia wyzwala w nas potrzebę podejmowania odważnych samodzielnych decyzji, skłania nas do zmian w życiu, często bardzo rewolucyjnych. Przebywając w jego polu wibracyjnym, stajemy się bardziej samodzielni i nie oczekujemy pomocy od innych ludzi.


Bawole oko oddala od nas wątpliwości i negatywne myśli. Chroni przed "złym okiem" i jest pomocne w komunikacji telepatycznej. Każdy, kto ćwiczy telepatię, powinien wspomagać się nim aby utrzymać w sobie ziemską wibrację. Poprawia również koncentrację i daje możliwość głębokiego skupienia się na jednym działaniu


Szmaragd Nilu, to kamień syntetyczny, ma moc ochrony przed magią i klątwami. Przypisuje mu się dobroczynne właściwości: radość i szczęście, spokój, harmonię i nadzieję. Szmaragd Nilu łagodzi niepokój oraz lęk.


Hematyt  zwany jest  kamieniem wojowników, symbolizuje siłę, odwagę i nieustępliwość. Hematyt reguluje nadciśnienie i przyspieszone tętno. Dodaje witalności i siły, dlatego powinny sięgnąć po niego osoby osłabione lub pracujące nad wzmocnieniem kondycji. Wyrównuje również poziom energii - pobudzi do działania ospałych lub wyciszy nerwowych.


Jaspis jest kamieniem pomagającym w walce ze stresem. Oczyszcza otoczenie człowieka ze złej aury, dodaje energii i witalności.