• Bransoletka z kamieni naturalnych

Brak towaru
33.00 -30% 23.10
Do końca promocji pozostało:
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 11.43
Paczkomaty InPost 11.43
Kurier 14.99
Dostępność Brak towaru

Bransoletka z kamieni naturalnych.


Metalowe elementy wykonane są ze stali chirurgicznej. Bransoletka wykonana na lince stalowej.


Długość bransolety : 19-25 cm


Średnica koralika: 0,24-0,8 cm


Kamienie: jadeit, agat, jaspis, rodonit, ametyst, granat


Bransoletka idealna dla Wagi, Lwa, Bliźniąt i Skorpiona. 


Jeśli potrzebujesz inny rozmiar wpisz w uwagach obwód nadgarstka a ja dopasuję dla Ciebie długość bransolety.


Jadeit pełni funkcję amuletu, skutecznie odpędzającego złe duchy i równie złe czary. Noszenie jadeitu (przy okazji pozytywnego wpływu, jaki wywiera na poprawną pracę serca) pogłębia uczucia.


Agat przywraca równowagę w każdym aspekcie ludzkiego życia: intelektualnym, emocjonalnym, fizycznym. Jego energia namawia do pokonywania uprzedzeń, zejścia z utartych szlaków i szukania własnej drogi w życiu, leczy żal, pomaga wyzbyć się gniewu i namawia do tego, by mieć odwagę do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Na poziomie intelektualnym natomiast agat pomaga zwiększyć koncentrację i poprawić zdolności analityczne.


Jaspis jest kamieniem pomagającym w walce ze stresem. Oczyszcza otoczenie człowieka ze złej aury, dodaje energii i witalności.


Rodonit jest potężnym talizmanem dla przedstawicieli zawodów twórczych i artystów. Przyczynia się do ujawnienia różnych umiejętności i talentów wśród właściciela, pomaga mu zdobyć uznanie i sukces


Ametyst uznawany jest za naturalny środek uspokajający. Łagodzi nasze przeciążone od myśli i bodźców głowy. Wprowadza nas w wyższy stan duchowości. Zachęca do pracy nad sobą oraz wspiera duchowy wgląd. To cudowny kamień medytacyjny, który pomaga wyciszyć nasz umysł i dodatkowo chroni nas przed rozproszeniem.


Granat rozpuszcza zakorzenione wzorce zachowań, pomaga otworzyć się na nowe doświadczenia i przezwyciężyć lęk przed zmianą. Łagodzi rany emocjonalne, daje ukojenie i chroni przed przenikaniem obcych energii.