• Bransoleta miedziana z agatem

Brak towaru
150.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 11.43
Paczkomaty InPost 11.43
Kurier 14.99
Dostępność Brak towaru

 

Ręcznie wykonana bransoletka z patynowanej miedzi z agatem. 
 
Bransoletka wykonana przez połączenie młotkowania i  techniki wire wrapping, regulowana. Miedz młotkowana, oksydowana, polerowana i przecierana.


Obwód bransoletki: 19 cm

Szerokość bransoletki:  2,5-3 cm

Kamień: agat

Bransoletka zapakowana zostanie w ozdobne pudełeczko na biżuterię.
Miedź jest pierwiastkiem, który charakteryzuje się wieloma właściwościami leczniczymi. Dobrze działa na pamięć, koncentrację, nastrój ale też na prawidłową pracę układu krwionośnego, kostnego, oddechowego oraz na stan skóry. Bransoletki miedziane stymulują organizm do tego, aby rozpoczął on proces samoleczenia na poziomie komórkowym. Pozwala to odzyskać niezbędną do życia energię i dać organizmowi czas, aby polepszył swoją kondycję. Skuteczność działania bransoletek z miedzi potwierdza zabarwienie skóry na kolor zielony. Dzieje się tak na początku stosowania oraz w czasie choroby.
Patyna powstaje na wszystkich powierzchniach miedzianych, które są narażone na działanie warunków atmosferycznych, jest to zjawisko naturalne. W przypadku wystąpienia patyny bransoletę należy wyczyścić środkami do tego przeznaczonymi. 

Agat jest kamieniem równowagi, i przywraca ją w każdym aspekcie życia: zdrowotnym, intelektualnym, emocjonalnym. Jego energia namawia do pokonywania uprzedzeń, zejścia z utartych szlaków i szukania własnej drogi w życiu, leczy żal, pomaga wyzbyć się gniewu i namawia do tego, by mieć odwagę do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Na poziomie intelektualnym natomiast agat pomaga zwiększyć koncentrację i poprawić zdolności analityczne. Agat jest idealnym kamieniem dla osób spod znaku Byka, Bliźniąt, Panny i Skorpiona.